Loading...

بانک کتاب مبتکران

کیفیت رمز ماندگاری است

آموزش ریاضیات گسسته

نام مؤلف: محمود نصیری

این کتاب، شامل چهار فصل می باشد:
فصل اول: گراف، فصل دوم: نظریه ی اعداد، فصل سوم: روش های ترکیباتی و رابطه ها و گراف، و بالاخره در فصل چهارم: احتمال، مورد بررسی قرار گرفته است.
دراین کتاب سعی شده است که مفاهیم هر فصل از ابتدایی ترین بحث شروع و با ذکر تعاریف، قضایا و مثال های متعدد دنبال شود، تا خواننده بتواند به تسلط کافی بر مطالب فائق آید.
 با وجودی که امروزه با توجه به شیوه ی برگزاری کنکورها، و تعداد سیاهی لشکر شرکت کننده، کتاب هایی با شیوه ی مفهومی و غنی از مطالب، و استدلال های اساسی جای خود را به کتاب های نکته و تست و تهی از هرگونه استدلال داده است، ما رسالت خود را  حفظ کرده و به آن ادامه خواهیم داد.
 علاوه بر ارائه ی درس و بررسی دقیق مطالب، در لابه لای متن پرسش هایی قرار داده ایم تا نقش آزمون را در آن بخش ایفا نماید. پاسخ این پرسش ها و تمرین های دوره ای از کل مطالب آن فصل آورده شده، و پاسخ های کامل آن ها در انتهای همان بخش آمده است.
 برای آن که داوطلبان  شرکت کننده در آزمون های دانشگاه بتوانند تسلط بیشتری کسب کرده و با شیوه های آزمون های چهارگزینه ای که در حال حاضر چاره ای جز تسلیم در مقابل آن ها نیست آشنایی پیدا کنند، در پایان هر فصل به اندازه ی کافی پرسش های چهارگزینه ای همراه با پاسخ تشریحی کامل آن ها گذاشته شده است؛ و به منظور آشنایی بیش تر عزیزان، تمام آزمون های دانشگاه ها اعم از سراسری و آزاد نیز در آن ها گنجانده شده است.
 کتاب حاضر، شامل 400 مثال حل شده همراه با مفاهیم، و بیش تر از 80 پرسش درون متن، و بیش از 90 پرسش دوره ای در پایان فصل، و هم چنین شامل 800 پرسش چهارگزینه ای می باشد. آزمون های سال 85 الی 87 نیز در چاپ جدید آورده شده است.

آموزش ریاضیات گسسته
وضعیت: موجود
قیمت : 28,000 تومان

نظرات


    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)