Loading...

بانک کتاب مبتکران

کیفیت رمز ماندگاری است

سیر تا پیاز ریاضیات گسسته و جبر و احتمال محوری

مولف : مهندس حسین کرد

آموزش - تست - کنکور

هدف اصلی از نگارش این کتاب فراهم کردن کتابی جامع است که تمامی مطالب کتاب درسی ریاضیات گسسته و جبرو احتمال را به طور کامل، عمیق و مفهومی پوشش دهد و با طرح و بیان انواع سوالات و تست‌ها راهگشای دانش‌آموزان در مسیر موفقیت باشد.

ویژگی‌های کتاب:

1) درسنامه‌های جامع آموزشی : در این کتاب هر قسمت از کتاب درسی به بخش‌هایی تقسیم شده است که هر بخش را یک جلسه نامیده‌ایم. در این جلسات کلیه‌ی مطالب به همراه مثال‌ها و تست‌ها آورده شده‌اندو در هنگام حل مثال‌ها با نکات و راه‌حل‌های میانبر و ریزه‌کاری‌های هر بخش آشنا می‌شوید.

2) بانک تست‌های طبقه‌بندی شده: در پایان هر جلسه، مجموعه‌ای کامل از تست‌ها آورده شده است که این تست‌ها ترکیبی از سوالات آزمون‌های گاج(تالیف اینجانب و سایر همکاران)، کنکورهای سراسری سال‌های قبل از 75 و کنکور‌های آزاد (با عنایت به تفاوت‌ سوال‌های آزمون‌های آزاد با کنکور سراسری، در صورت نیاز از آن‌ها بهره برده‌ایم)، سوال‌های تالیفی و هم‌چنین تمرین‌های کتاب درسی می‌باشند.

3) بانک تست‌های کنکور سراسری داخل و خارج از کشور: در پایان هر فصل تست‌های کنکور‌های سراسری داخل و خارج از کشور از سال 1375 تاکنون آورده شده است.

4) بانک سوال‌های امتحانی : در این بخش مجموعه‌ای از سوال‌های امتحانی مربوط به ریاضیات گسسته که بیش‌تر در آزمون‌های پایان ترم استفاده شده‌اند گردآوری شده است تا بتواند نیاز دانش‌آموزان را دراین بخش پاسخگو باشد.

5) آزمو‌ن‌های جامع : در بخش پایانی کتاب آزمون‌های جامع مشابه با کنکور آورده شده تا بتوانید با پاسخ‌ دادن به آن‌ها خود را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهید و با شرایط کنکور بیشتر آشنا شوید.

مروری برخلاصه کتاب:

* آموزش کامل مفاهیم کتاب درسی در 18 جلسه

* ارائه‌ی 628 مثال آموزشی با پاسخ تشریحی

* ارائه‌ی 83 پرسش امتحانی طبقه‌بندی شده با پاسخ تشریحی

* ارائه‌ی 1403 پرسش چهارگزینه‌ای طبقه‌بندی شده با پاسخ تشریحی

* ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور با پاسخ تشریحی

* به همراه كنكورهاي سراسري داخل و خارج از كشور 94

 

سیر تا پیاز ریاضیات گسسته و جبر و احتمال محوری
وضعیت: موجود
قیمت : 28,000 تومان

نظرات


    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)