Loading...

بانک کتاب مبتکران

کیفیت رمز ماندگاری است

کنکور پلاس ریاضیات جامع تجربی جلد اول (دهم، یازدهم، دوازدهم)

محمد اسداللهی، وهاب تقی‌زاده، علیرضا فضائلی

کتاب کنکور پلاس ریاضیات جامع تجربی جلد اول (دهم، یازدهم، دوازدهم)

شابک: 9789640728642

44,000 تومان
30,800 تومان

این کتاب ویژگی های خاص و منحصربه فردی دارد به این معنا که:

1- کتاب، شامل تمام مباحث ریاضیات پایه یعنی مباحث ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم بعلاوه فصل اول (تابع) و فصل دوم (مثلثات) ریاضی دوازدهم است. (اولین کتاب با این ویژگی)

2- در تدوین این کتاب به کتاب درسی توجهی خاص شده وخط به خط آن مورد بررسی قرار گرفته است.

3- در درس‌نامه‌های این کتاب از زیاده‌گویی پرهیز و تا آن‌جا که می‌شد مطلب را دسته‌بندی و در قالب (حرف معلم) و (نکات کاربردی) بیان نمودیم.

4- در نوشتن تست‌های انتهایی هر درس، سعی کردیم تا مجموعه‌ای کامل آماده سازیم که بعد از جواب‌گویی به آن‌ها، نیاز نباشد سراغ کتاب دیگری بروید!!

5- تست‌های انتهای هر درس از دو دور اول و دوم تشکیل شده است. این دو دور هیچ تفاوتی از نظر سطح دشواری ندارد و هر دور، درس را به طور کامل پوشش می‌دهد.

6- در انتهای هر فصل، دو آزمون جامع قرار داده شده است. با هر آزمون می‌توانید فصل را یکبار دوره کرده و مهارت خود را در مقاطع زمانی مختلف بسنجید.

7- با پاسخ‌های کاملا تشریحی و بیان چند روش حل برای یک تست، تلاش کردیم مطلب را برای دانش‌آموزان با پایه‌های علمی مختلف جای بیاندازیم.

8- در درسنامه‌ها و تست‌های انتهای فصل، سوالات کنکور سراسری داخل و خارج کشور سال 97 کاملا بررسی شده است. (تنها کتاب با این ویژگی)

9- جلد دوم این کتاب شامل مباحث آنالیز ترکیبی و احتمال، هندسه پایه و هندسه تجسمی، حد و پیوستگی، مشتق و کاربرد و آمار است .

کنکور پلاس ریاضیات جامع تجربی جلد اول (دهم، یازدهم، دوازدهم)
وضعیت: موجود
قیمت : 44,000 تومان

نظرات


    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)