Loading...

بانک کتاب مبتکران

کیفیت رمز ماندگاری است

آموزش و آزمون انگلیسی یازدهم رشادت (کانگرو) کلیه رشته‌ها

مؤلف: مریم قانع

بخش‌های این کتاب:
بخش اول: آموزش صفحه به صفحه کتاب درسی همراه با تمرین مطابق با رویکرد CLT (رویکرد ارتباطی فعال و خوباورانه). از آن‌جایی که کلیه صفحات کتاب درسی vision 2 به ترتیب و مطابق با رویکرد CLT جهت آموزش به دانش‌آموزان در اختیار دبیر محترم قرار گرفته این بخش از کتاب را  معلم‌یار می‌نامیم.برای تدریس بخش‌های conversation , Reading و گرامر کلیه مراحل پیش تدریس (pre)، تدریس  (while) و پس از تدریس (post) به صورت مرحله به مرحله همراه با تمرین ارائه گردیده‌اند. هم‌چنین تمام نکات لازم برای تدریس بخش‌های واژگان,Pronunciation , Listening ,Speaking و Writing همراه با تمرین ارائه شده‌اند.
بخش دوم: نمونه سوالات امتحانی بر اساس رویکرد CLT و طبق بارم بندی دفتر تالیف ارائه شده است. برای آشنایی دانش‌آموزان با پرسش‌های چهارگزینه‌ای و تشریحی دو نمونه آزمون برای هر درس ارائه شده است.
بخش سوم: 1- واژه‌نامه زبان دهم شامل کلیه لغات مربط به موضوع دروس همراه با تلفظ، نقش کلمه و معنی 2- مرور زبان انگلیسی دهم  (vision1) شام واژه نامه و تمرین، 3- مرور  3,2, 1 prospect همراه با تمرین جهت یادآوری مطالب گذشته 4-  افعال بی‌قاعده( کاربردی در زبان انگلیسی همراه با تلفظ و معنی) 5- پرسش‌های کنکور 95 و 96 جهت آشنایی و سنجش آموخته‌های دانش‌آموزان
بخش چهارم:فعالیت‌های کلاسی و مسابقه‌های آموزشی بر اساس رویکرد CLT (قابل جدا کردن از کتاب همراه با دستورالعمل اجرا).

آموزش و آزمون انگلیسی یازدهم رشادت (کانگرو) کلیه رشته‌ها
وضعیت: موجود
قیمت : 36,000 تومان

نظرات


    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)