Loading...

بانک کتاب مبتکران

کیفیت رمز ماندگاری است

بانک سوال انگلیسی یازدهم از مجموعه مرشد (کندو) کلیه رشته‌ها

مؤلف: مریم قانع

بخش‌های این کتاب:
1- آموزش گرامر و پرسش‌های چهارگزینه‌ای گرامر:در این بخش ابتدا، کلیه نکات دستوری کتاب درسی، به‌طور کامل با ارائه مثال، توضیح داده شده‌اند سپس کلیه نکات مرتبط با آن‌ها درس سطح زبان انگلیسی عمومی (GeneralEnglish) که ممکن است در سؤالات کنکور مورد پرسش قرار گیرند ارائه شده‌اند.
2- آموزش واژگان و پرسش‌های چهارگزینه‌ای واژگان:در این بخش ابتدا واژگان درس، به ترتیب کاربردشان در کتاب درسی ارائه شده‌اند. برای بالا بردن سطح حوزه لغوی دانش‌آموزان برای کلیه کلمات: تلفظ، شکل دستوری کلمه، هم‌خانواده، مترادف یا متضاد، ترکیبات همنشین (collocations)، معنی فارسی کلمه و یک جمله کاربردی به عنوان مثال ارائه شده‌اند
3- آموزش مهارت‌های شنیداری و گفتاری: در این بخش ابتدا نکات لازم مرتبط با درس ارائه شده‌اند سپس نمونه سؤالات مختلف بر اساس موضوع درس و مطابق با رویکرد CLT برای تقویت مهارت‌های گوش کردن و صحبت کردن ارائه شده‌اند.
4- آموزش مهارت نگارش: در این بخش علاوه بر آموزش نکات لازم، نمونه تمرین‌های تشریحی بر اساس رویکرد CLT برای تقویت مهارت نوشتاری دانش‌آموان ارائه شده است.
5- درک مطلب: در این بخش برای آشنایی دانش‌آموزان با متون خواندنی، هشت متن مرتبط با موضوع درس ارائه شده‌اند. متن‌ها به گونه‌ای تنظیم و ارائه شده‌اند که پس از مطالعه آن‌ها (به روشی که در بخش قبل توضیح داده شد) بتوانید متون خواندنی دیگر با موضوعات مشابه را به راحتی بخوانید و به سؤالاتشان پاسخ دهید.
6- آزمون نمونه تستی مشابه با سؤالات کنکور و آزمون نمونه تشریحی طبق بارم‌بندی دفتر تالیف وزارت آموزش و پرورش و بر اساس رویکرد CLT: برای آشنایی دانش‌آموزان با پرسش‌های چهارگزینه‌ای و تشریحی دو نمونه آزمون در انتهای هر درس ارائه شده است.همچنین نمونه سوال امتحانی نوبت اول (دی ماه) و نوبت دوم (خرداد) نیز ارائه گردیده است.

بانک سوال انگلیسی یازدهم از مجموعه مرشد (کندو) کلیه رشته‌ها
وضعیت: موجود
قیمت : 34,000 تومان

نظرات


    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)